VPN
اگر به فیلترشکن(VPN) وصل هستید برای دسترسی به تمامی فیلم‌ها و استفاده از حجم اینترنت های رایگان فیلیمو، فیلترشکن خود را خاموش کنید.
خارج از ایران هستم
باشه
بیشتر
کارگردان :
تهیه کننده :
در حال بارگذاری
طالع نحس 2 - Damien: Omen II - طالعنحس,	وحشت	,	هیجان انگیز	, فیلم سینمایی , سینما , دانلود فیلم - محصول آمریکا - - - سال 1978 - کیفیت HD عدم دسترسی
عدم دسترسی

طالع نحس 2 Damien: Omen II

مناسب 17 سال به بالا +17

سفیر امریكا در انگلیس است كه پس از اینكه همسرش كودك مرده ای را بدنیا می آورد پسری به نام دیمین را به فرزندی انتخاب می كند اما این پسر نیروی شیطانی داشته و ضدمسیح است و تمام افراد دور و بر خود را از بین می برد .

%80
815 رای ثبت شده
برای نشان کردن فیلم ها و استفاده از پیشنهادات ویژه فیلیمو ابتدا باید وارد شوید ورود یا ثبت‌نام
این فیلم را به لیست فیلم های نشان شده اضافه کنید.
دانلود عدم دسترسی

اینترنت رایگان آسیاتک

ویژه کاربران ADSL

پیش نمایش، تصاویر و برش هایی از فیلم

فیلم های مشابه

بازیگران طالع نحس 2

سایر عوامل فیلم طالع نحس 2

تهیه‌کننده

Harvey Bernhard

مدیر فیلمبرداری

Bill Butler

فیلم‌نامه‌نویس

Stanley Mann

فیلم‌نامه‌نویس

Mike Hodges

آهنگساز

Jerry Goldsmith

نقدهای فیلم طالع نحس 2

 • منتقد: نقد سینمایی طالع نحس

  نسخه اول از سری فیلم های طالع نحس در تاریخ 1976/6/6نمایش داده شد، تا عدد 666که نماد شیطان و شیطان پرستی است، با اکران فیلم مطرح شود و نوعی تبلیغ به شمار آید. قسمت پایانی طالع نحس نیز به همان سبک، در تاریخ 2006/6/6،به کارگردانی جان مور روی پرده رفت. نسخه دوم به بعد مجموعه فیلم های طالع نحس، با حمایت مستقیم مالی رژیم اشغالگر صهیونیستی تهیه شد تا سیاست های یهودیان اسراییلی را در قالب هنر مطرح کند.

  طالع نحس 2006، به زندگی یکی از سیاست مداران امریکایی به نام رابرت تورن می پردازد. داستان از آن جا آغاز می شود که نوزاد رابرت در بیمارستان می میرد و او به توصیه کشیشی و برای این که همسرش از خبر مرگ فرزندش دچار کسالت روحی و روانی نشود، سرپرستی نوزاد دیگری را بر عهده می گیرد و نام او را دیمین می گذارد . با بزرگ شدن دیمین، رفتارهای عجیب او باعث می شود مادرش نسبت به سلامت فرزندش شک کند. پرستار او در پنجمین سالگرد تولد دیمین خودکشی و جانش را به عنوان هدیه جشن تولد، به دیمین اهدا می کند.

  رابرت، دیمین را به کلیسا می برد تا به وظیفه اش عمل کند، اما موقع کشتن او، با خواهش های پسرش مواجه می شود تا از کشتنش صرف نظر کند. با تردید رابرت، پلیس به کلیسا می رود و به او شلیک می کند و دیمین یا همان شیطان ، زنده می ماند تا شاید طالع نحس دیگری ساخته شود.

  طالع نحس به ارائه چهره ای مثبت از شیطان می پردازد تا با هم ذات پنداری مخاطبینش ، آن ها را با شیطان یا همان دیمین در یک جناح قرار دهد تا جایی که وقتی رابرت می خواهد فرزندش را در کلیسا بکشد، تماشاگر با وجود این که می داند دیمین همان شیطان است و باید کشته شود، اما برای لحظه ای با دیدن صورت معصومانه شیطان، مردد می شود و دوست دارد رابرت از کشتن شیطان منصرف شود.

  صحنه ای که رابرت تصمیم به ذبح دیمین می گیرد، اشاره به داستان حضرت ابراهیم (ع)دارد که به دستور خداوند متعال، اقدام به ذبح اسماعیل می کند، اما به خواست خدا، اسماعیل به او برگردانده می شود و از امتحان سربلند بیرون می آید. رابرت به عنوان پدر، تسلیم فرمان خداوند و کلیسا می شود، اما چون لحظه ای در کشتن شیطان شک می کند، در امتحان الهی شکست می خورد و جانش را از دست می دهد. در فیلم تلقین، نیروهای مقدس و مذهبی که قصد مبارزه با شیطان را دارند، محکوم به شکست اند و شیطان پیروز خواهد شد.

  مفهوم و القای پیروزی شیطان بارها در فیلم تکرار شده است، مانند صحنه ای که عکاس قصد دارد از شیطان انتقام بگیرد و دیمین را بکشد، اما می بینیم به واسطه تابلویی که روی آن نوشته شده یحیی، سر او قطع می شود . حضرت یحیی (ع)پیامبری است که با مشاهده فساد در دربار پادشاه وقتش، اعتراض می کند و به واسطه همین اعتراض، سر او قطع می شود. فیلم با استفاده از این صحنه به این نکته اشاره می کند که همان القاء و وسوسه ای که باعث شد سر یحیی قطع شود، هنوز هم برای شیطان باقی است و کسی نمی تواند در مقابل آن قرار گیرد و شیطان را به عنوان قدرت برتر معرفی می کند.

  وقتی رابرت برای پیدا کردن چاقوی مخصوص ذبح شیطان به سمت بیت الحم می رود، در حقیقت قدم در آرماگدونی می گذارد که همه ادیان از جمله یهودیان ، مسیحیان و مسلمانان را نمایش می دهد که تحت تسلط سربازان رژیم صهیونیستی محاصره شدند و در حقیقت اشاره به پیروزی اسراییل یا همان شیطان در آرماگدون نمایشی دارد. این مفهوم با نمایش تصویر غروب آفتاب کامل می شود تا بیان کننده غروب تمامی ادیان در مقابل ابلیس باشد و این جعل تاریخ به وسیله هنر هفتم است.

  در صحنه انتهایی فیلم مشاهده می شود دیمین با رئییس جمهور امریکا کنار هم ایستاده اند تا مدفون شدن نیروی کلیسا را مشاهده کنند.در این صحنه دیمین می تواند نمادی از اسراییل باشد که در سیاست نفوذ کرده و رئییس جمهور امریکا را زیر سلطه خود برده است. دیمین در این صحنه، به صورت بچه ای است که دیگران نمی توانند او را ببینند، اما القاء ها و دستورات شیطانی او هدایت گر مسیر ابلیس(امریکا)خواهد بود.

  منبع:نشریه ی انتظار نوجوان، شماره ی 58.

  بیشتر

دیدگاه‌های فیلم طالع نحس 2

 • u u_5231022 20 شهریور 1397
  قسمتهای دیگشم بزارید خوب
 • m M:Nsilent 26 تیر 1397
  یعنی این چه نقد اقتضاحی بود گذاشتین حتما از دار دسته برادران بسیجی این نقد ها رو گذاشتین
 • u u_3277262 21 خرداد 1397
  جالبه ببینید سال 1978 چطور یواش یواش مطالب شیطانی و علامتها رو به مردم آموزش دادند و الان بصورت علنی توی سریال جن گیر بحث فراماسونری و اعتقادات اصلی خودشون رو چطور بیان میکنند.
 • n mahmadi79 14 بهمن 1396
  goood
 • u u_2144030 16 دی 1396
  لطفا شماره های بعدی رو هم قرار بدید.باسپاس فراوان
 • u u_2178767 6 دی 1396
  لطفآ طالع نحس ۳ و سری دنیای مردگان رو هم بزارید
 • r راز 15 مهر 1396
  فیلم نامه قوی نداشت. به قولی مقوا...
 • s sanaz.dk 11 مهر 1396
  مزخرف بود
 • u u_2197955 26 تیر 1396
  قسمت 3 رو بذارید.
 • r rezafgfg1380 8 تیر 1396
  قسمت سه رو هم بزارید حداقل فیلمی رو که پخش می کنید کامل پخش کنید.
 • u u_2141885 28 خرداد 1396
  اقا من میرم تو پخش فیلم هیچی نمیاد
 • u u_2243833 12 خرداد 1396
  طالع نحس 3 رو بذارید ممنونم خسته نباشید
 • u u_1947304 28 اسفند 1395
  عالی عالی
 • b Barey 22 بهمن 1395
  خوبه
 • h hamed_tttt 30 آذر 1395
  چرا یک ثانیه میاد و پخش نمیشه؟؟؟